Новости
  История предприятия
  Лицензии
 


Новости предприятия - 14.01.2016

Шановні споживачі!

До середини 2014 року КП «Водоканал» ММР ЗО надавало послугу холодного водопостачання та водовідведення до зовнішнього зрізу багатоквартирного будинку. Обслуговування безпосередньо мешканців квартир здійснювали житлово-експлуатаційні організації з використанням внутрішньобудинкових систем, проте КП «Водоканал» ММР ЗО вів облік абонентів.
Із 1 липня 2014 року ця система була суттєво змінена. Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» від 10.04.2014 № 1198-VII виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем було визначено суб‘єкти господарювання, які проводять діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.
Із 1 жовтня 2014 року постановою КМУ №532 було внесено зміни до постанови КМУ від 01.06.2011 №869 та прийнято Порядок формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
У січні 2015 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання на ринку енергетики та комунальних послуг (постанова НКРЕКП від 15.01.2015 №13), затвердила процедуру встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем. В середині лютого постанова набрала чинності після її державної реєстрації в органах юстиції. Це дало підстави водопостачальним організаціям для подання регулятору розрахунків вартості вказаних послуг.
Також, згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 06.09.2013р. №74 надання послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення визнано, іншим, крім ліцензованого видом діяльності.
Тому, з метою відшкодування витрат, КП “Водоканал” ММР ЗО відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 15.01.2015р. №13, направило пакет документів по проекту тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення, сформованих відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014р. №532.
Прибуток в даних тарифах не планується.
Згідно поданих розрахунків плановий тариф становитиме:
на постачання холодної води — 6,96 грн. (без ПДВ);
на водовідведення — 7,68 грн. (без ПДВ).
Даний тариф включає в себе витрати на централізоване водопостачання та водовідведення.
24 грудня 2015 року (лист НКРЕКП від 30.12.2015 №14002/19/61-15НКРЕКП було прийнято рішення щодо публікації проекту тарифу на здійснення КП «Водоканал» ММР ЗО функції виконавця послуг для кінцевих споживачів. Цей тариф передбачає затрати на обслуговування споживачів, повірку, монтаж і демонтаж квартирних лічильників, друк квитанцій тощо і становить 0,99 грн. за 1 куб. м. без ПДВ. Орієнтовно в середині січня 2016 року Міністерство юстиції України зареєструє у встановленому порядку постанову НКРЕКП від 26.11.15 №2868. Після цього зазначений регуляторний акт буде офіційно опубліковано в Офіційному віснику України, і з цього дня він буде вважатися таким, що набрав чинності.
Після введення цього тарифу, КП «Водоканал» ММР ЗО буде виконувати, згідно з розробленим графіком, планові періодичні повірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, за рахунок сформованого обмінного фонду квартирних засобів обліку холодної води відповідно до пункту 4 статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», в якому зазначено: "4. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
Відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, покладається на суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
Періодична повірка проводиться за рахунок тарифів на електро-, тепло-, газо- і водопостачання.».

Просмотров: 145

Вход на сайт
  Система Orphus Copyright © 2008–2017 Коммунальное предприятие "Водоканал"
Мелитопольского городского совета Запорожской области