Корисно знати!!!
  Офіційно!!!
  ProZorro публічні закупівлі
  Річний план закупівель
  Рішення
  Порядок розгляду скарг
  Антикорупційна програма
  Фінансова звітність
 


14.01.2016

Шановні споживачі!

До середини 2014 року КП «Водоканал» ММР ЗО надавало послугу холодного водопостачання та водовідведення до зовнішнього зрізу багатоквартирного будинку. Обслуговування безпосередньо мешканців квартир здійснювали житлово-експлуатаційні організації з використанням внутрішньобудинкових систем, проте КП «Водоканал» ММР ЗО вів облік абонентів.
Із 1 липня 2014 року ця система була суттєво змінена. Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» від 10.04.2014 № 1198-VII виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем було визначено суб‘єкти господарювання, які проводять діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.
Із 1 жовтня 2014 року постановою КМУ №532 було внесено зміни до постанови КМУ від 01.06.2011 №869 та прийнято Порядок формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
У січні 2015 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання на ринку енергетики та комунальних послуг (постанова НКРЕКП від 15.01.2015 №13), затвердила процедуру встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем. В середині лютого постанова набрала чинності після її державної реєстрації в органах юстиції. Це дало підстави водопостачальним організаціям для подання регулятору розрахунків вартості вказаних послуг.
Також, згідно з Розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 06.09.2013р. №74 надання послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення визнано, іншим, крім ліцензованого видом діяльності.
Тому, з метою відшкодування витрат, КП “Водоканал” ММР ЗО відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 15.01.2015р. №13, направило пакет документів по проекту тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення, сформованих відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014р. №532.
Прибуток в даних тарифах не планується.
Згідно поданих розрахунків плановий тариф становитиме:
на постачання холодної води — 6,96 грн. (без ПДВ);
на водовідведення — 7,68 грн. (без ПДВ).
Даний тариф включає в себе витрати на централізоване водопостачання та водовідведення.
24 грудня 2015 року (лист НКРЕКП від 30.12.2015 №14002/19/61-15НКРЕКП було прийнято рішення щодо публікації проекту тарифу на здійснення КП «Водоканал» ММР ЗО функції виконавця послуг для кінцевих споживачів. Цей тариф передбачає затрати на обслуговування споживачів, повірку, монтаж і демонтаж квартирних лічильників, друк квитанцій тощо і становить 0,99 грн. за 1 куб. м. без ПДВ. Орієнтовно в середині січня 2016 року Міністерство юстиції України зареєструє у встановленому порядку постанову НКРЕКП від 26.11.15 №2868. Після цього зазначений регуляторний акт буде офіційно опубліковано в Офіційному віснику України, і з цього дня він буде вважатися таким, що набрав чинності.
Після введення цього тарифу, КП «Водоканал» ММР ЗО буде виконувати, згідно з розробленим графіком, планові періодичні повірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, за рахунок сформованого обмінного фонду квартирних засобів обліку холодної води відповідно до пункту 4 статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», в якому зазначено: "4. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
Відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, покладається на суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання.
Періодична повірка проводиться за рахунок тарифів на електро-, тепло-, газо- і водопостачання.».

Просмотров: 283

Вход на сайт
  Система Orphus Copyright © 2008–2017 Коммунальное предприятие "Водоканал"
Мелитопольского городского совета Запорожской области