Тарифы
  Качество воды
  Порядок заключения договоров
  Приборы учета
  Нормы водопотребления
  Поверка приборов учета
  Порядок предоставления льгот
  Подготовка документов на проведение индивидуального водопровода
  Мероприятия по экономному использованию воды
  Обслуживание водопроводных и канализационных сетей
  Использование колодезной воды и органолептика
  Передача сливной станции
 


Передача сливной станцииУКРАЇНА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ М1СЬКОЇ РАДИ
Запорізької області

Р І Ш Е Н Н Я


22.04.2010 № 87/1

Про передачу зливної станції, яка знаходиться за адресою: м. Мелітополь, пров. Річковий, на баланс КП "Водоканал"


Керуючись ст. 29 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 135, 136 Господарського кодексу України, Положенням про управління комунальною власністю Мелітопольської міської ради, в зв'язку зі зверненням комунального підприємства "Мелітополькомунтранс" від 23.02.2010 № 35 та згодою комунального підприємства "Водоканал", з метою вдосконалення управління комунальним майном, врегулювання відведення стічних вод та здійснення контролю за їх якістю, виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області

ВИРІШИВ:

1. Комунальному підприємству "Мелітополькомунтранс" здійснити передачу основних засобів згідно з додатком на баланс комунального підприємства "Водоканал" з правом господарського віддання для здійснення контролю за якістю відведення стічних вод у відповідності до статутної діяльності підприємства.

2. Комунальним підприємствам "Мелітополькомунтранс" та "Водоканал" скласти відповідний акт приймання-передачі за узгодженням з управлінням комунальною власністю Мелітопольської міської ради та зареєструвати цю передачу в бухгалтерському обліку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Очеретька І.В.


Міський голова Д.В. Сичов

 

Передача сливной станцииУКРАЇНА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ М1СЬКОЇ РАДИ
Запорізької області

Р І Ш Е Н Н Я


22.04.2010 № 90

Про тимчасове застосування тарифів для КП "Водоканал" Мелітопольської міської ради Запорізької області та втрату чинності рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 11.12.2003 № 317/4 "Про надання дозволу комунальним підприємствам на розмежування оплати споживачами послуг за утилізацію рідких побутових відходів та їх приймання, транспортування і очищення підрозділами КП "Водоканал"

Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою запобігання перевантаженню і недопущенню порушень у роботі мереж і споруд каналізації м. Мелітополя, підвищення якості їх роботи і безпеки експлуатації, виконавчий комітет Мелітопольської міської ради: Запорізької областіВИРІШИВ:

1. Тимчасово застосувати для КП "Водоканал" тарифи на утилізацію рідких побутових відходів, затверджені рішенням виконкому Мелітопольської міської ради від 13.08.2009 № 183 "Про встановлення тарифів на послуги КП "Мелітополькомунтранс" для населення, усіх підприємств та установ" у розмірі 9,60 грн. за 1 куб.м.

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради від 11.12.2003 № 317/4 "Про надання дозволу комунальним підприємствам на розмежування оплати споживачами послуг за утилізацію рідких побутових відходів та їх приймання, транспортування і очищення підрозділами КП "Водоканал".

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Очеретька І.В.


Міський голова Д.В. Сичов

 

Просмотров: 361 
Вход на сайт
  Система Orphus Copyright © 2008–2017 Коммунальное предприятие "Водоканал"
Мелитопольского городского совета Запорожской области
Rambler's Top100